Zrób paczkę!

Właśnie ruszyła dwunasta już edycja projektu ?Szlachetna Paczka?, która przeprowadzana jest na terenie całej Polski, również w Bydgoszczy. Przez cały czas tworzona jest baza osób potrzebujących pomocy ? rodzin w bardzo trudnej sytuacji materialnej wyszukują wolontariusze. Tworzą oni indywidualną listę rzeczy, które potrzebne są konkretnej rodzinie. A potrzeby są różne ? od ubrań, artykułów spożywczych, zabawek, po np. węgiel na zimę.

Obecnie poszukiwani są darczyńcy, czyli osoby które będą mogły pomóc wybranej przez siebie rodzinie. Wystarczy wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl i tam wybrać najpierw województwo, a później magazyn, do którego trzeba będzie dostarczyć paczkę. W Fordonie znajduje się jeden magazyn przy ul. Bołtucia 5, który czynny będzie 8 grudnia, w godz. 10.00-16.00. Do tego miejsca przypisana jest na razie jedna rodzina, jej historia i rzeczy których potrzebują znaleźć można na www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/action,step3,ids,4,sname,kujawsko-pomorskie,idw,383.html#position

W Bydgoszczy około 30 rodzin znalazło już swoich darczyńców, ale jest jeszcze mnóstwo potrzebujących rodzin, które czekają na pomoc. Zrób paczkę i dołącz do drużyny!

 

 

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Przeczytaj również

Close
Back to top button
Close