Z życia Fordonu

Wypowiedz się na temat budowy ulic na osiedlu Eskulapa

Od poniedziałku 17 listopada mieszkańcy Fordonu mogą zapoznać się z projektem „Budowa ulic: Jasinieckiej, Trybowskiego i Matki Teresy z Kalkuty na terenie os. Eskulapa w Bydgoszczy” i składać swoje uwagi. 

 

Projekt dotyczy koncepcji budowy ulic Jasinieckiej, Trybowskiego i Matki Teresy z Kalkuty na terenie osiedla Eskulapa. Wstępnie autorzy dokumentacji opracowali dwa warianty rozwiązań drogowych. Warianty różnią się głównie przyjętymi rozwiązaniami dotyczącymi skrzyżowań projektowanych ulic, natomiast parametry podstawowe projektowanych ulic są takie same.

 

Wszystkie propozycje, uwagi, sugestie przyjmowane będą do 1 grudnia br., pisemnie na adres Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy, lub mailem na adres: konsultacje@zdmikp.bydgoszcz.pl. Wnioski zostaną rozpatrzone tylko i wyłącznie w przypadku podania wymaganych danych osobowych.

 

Projekt jest dostępny w siedzibie Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy, przy ul. Toruńskiej 174a, piętro III, pokój 303, w dni robocze, w godzinach pracy Zarządu, a także na stronie www.zdmikp.bydgoszcz.pl w postaci zamieszczonych plików w formacie pdf.

 

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Przeczytaj również

Close
Back to top button
Close