Weekend zdrowego uśmiechu z Family Park

Weekend zdrowego uśmiechu w Family Park to kolejne spotkanie z cyklu „Kochamy Cię uśmiechać”, realizowanych przez lekarzy stomatologów z kliniki DENmed w Bydgoszczy i Toruniu, w ramach kampanii społecznej – TAK DLA ZDROWIA, promującej zdrowy i aktywny styl życia od najmłodszych lat i profilaktykę zdrowotną.

 

Ideą organizowanych spotkań jest zachęcenie dzieci i ich rodziców do regularnych wizyt w gabinecie stomatologicznym i dbania o uzębienie.

 

Wizyta dziecka u dentysty jest zawsze pewnym wyzwaniem. Postanowiliśmy wyjść z gabinetu i spotkać się z małymi Pacjentami w miejscu dla nich przyjaznym, w bajkowej atmosferze Family Park. Wierzymy, że dzięki temu uda nam się ich przekonać, że dentystę można polubić, a sama wizyta może być przyjemną i pożyteczną zabawą – podkreśla lek. stom. Anna Kulikowska z kliniki DENmed.

 

Dla małych pacjentów przewidziano mnóstwo atrakcji, m.in.: spotkanie z Wróżką Zębuszką, mega grę planszową „Zdrowe Ząbki”, pokaz profesora Ciekawskiego, naukę tańca z Zębusiem, a także możliwość wygrania rodzinnego vouchera o wartości 500 zł do wykorzystania w klinice DENmed.

 

Na weekend zdrowego uśmiechu zapraszamy w dniach 15-16 lutego, do Family Park, ul. Fordońska 246. Szczegóły akcji na stronie www.familypark.pl

 

 

 

 

 

 

Fot. Family Park

Komentarze

Ostatnie artykuły

Close