Z życia Fordonu

Warsztaty z Ewą Chodakowską w Bydgoszczy [PROGRAM]

W najbliższą sobotę 22 marca odbędą się warsztaty z jedną z najpopularniejszych obecnie trenerek fitness – Ewą Chodakowską.

Jej autorskie programy, m.in. Skalpel czy Skalpel Wyzwanie przyciągają całe rzesze Polek. Za kilka dni również bydgoszczanki będą mogły się o tym przekonać i wraz z Ewą Chodakowską propagować aktywny styl życia.

 

PROGRAM

11.30-13.00 – rejestracja uczestniczek, wydawanie opasek identyfikacyjnych

13.00-13.45 – trening z Ewą Chodakowską

14.00-14.45 – spotkanie z dietetykiem

15.00-15.45 – trening z Lefterisem Kavoukisem

16.00-16.45 – trening zumby z Martą Frankel

17.00-17.45 – trening z Tomkiem Choińskim 

 

(W wyjątkowych sytuacjach organizator zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności i rodzajów treningów.)

 

Informacje organizatorów:

 

Rejestracja uczestników w dniu i miejscu odbywania się warsztatów odbywa się na podstawie listy wygenerowanej przez system sprzedaży – niezbędne jest posiadanie ze sobą dowodu tożsamości. Po zweryfikowaniu tożsamości uczestnik zostaje zarejestrowany i otrzymuje jednorazową opaskę, którą zakłada przy stanowisku rejestracyjnym. Opaska jest dowodem zakupu biletu wstępu na warsztat i upoważnia uczestnika do: korzystania z szatni i sanitariatów w obiekcie, wejścia na salę, na której organizowane są warsztaty, wzięcia udziału w imprezie, otrzymania przy wyjściu torby z przewidzianymi prezentami.

Przy otrzymaniu torby, uczestnikowi zostaje zdjęta opaska identyfikacyjna. Jeden uczestnik może otrzymać jedną torbę z upominkami. Jeśli wychodzisz wcześniej, zgłoś się do recepcji!

Podczas trwania warsztatów uczestnik nie może przekazać innej osobie swojej opaski. Uczestnik, którego paska przy próbie zdjęcia zostanie naruszona, może zostać usunięty z imprezy.

Między każdą sesją treningową odbędą się 15-minutowe przerwy.

 

Na warsztaty należy zabrać:

  • matę
  •  mały ręcznik
  • wodę mineralną
  • zdrowe przekąski
  • sportowe obuwie przeznaczone do ćwiczeń fitness
  • strój sportowy na zmianę
  • potwierdzenie przelewu za zakupiony bilet wstępu na warsztaty

 

Warsztaty odbędą się w Wyższej Szkole Gospodarki, ul. Garbary 2. Bilety do kupienia wyłącznie na stronie www.bebio.pl, koszt 100 zł. Ilość miejsc ograniczona.

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Przeczytaj również

Close
Back to top button
Close