Z życia Fordonu

Trwaja zapisy na Przegląd Piosenki Młodzieżowej i Dziecięcej z Janem Pawłem II

Fundacja „Wiatrak” w dniach 6-8 czerwca organizuje Ogólnopolski Przegląd Piosenki Młodzieżowej i Dziecięcej z Janem Pawłem II „Pod Prąd”,  którego celem jest przybliżyć młodzieży osobę i naukę Papieża Polaka.

 

Każdy może wziąć udział w konkursie. Organizatorzy zapraszają wszystkich młodych ludzi, pragnących podzielić się swoimi talentami oraz przybliżyć innym osobę św. Jana Pawła II zachęcamy do przesyłania swoich nagrań.

 

Może to być utwór autorski lub już istniejący nawiązujący do Słowa i Życia Papieża-Polaka. Prace należy zgłosić  do 23 maja.

 

Najlepsze utwory zostaną zaprezentowane podczas Przeglądu 6 i 7 czerwca  a  spośród finalistów zostanie wyłoniony zwycięzca, na którego czeka nagroda pieniężna. Zostanie ona  przyznana w trzech kategoriach wiekowych:

– 6-12 lat

– 13-18 lat

– 19-30 lat

 

Organizatorzy pomyśleli jednak o wszystkich uczestnikach przeglądu i z myślą o nich przygotowali bezpłatne warsztaty muzyczne, które prowadzić będzie zespół Trzecia Godzina Dnia, w których może wziąć udział każdy kto zaprezentuje swoje umiejętności podczas przeglądu.  

 

Każdy może przyjść i posłuchać utworów wykonywanych przez finalistów Przeglądu. Występy dla publiczności rozpoczną się zaczynamy 6 czerwca o godzinie 14.00 w Bazylice Mniejszej Królowej Męczenników w Fordonie  . Natomiast w sobotę 7 czerwca odbędzie się koncert galowy, na którym wystąpi gwiazda wieczoru – zespół zespól pop – gospelowy Trzecia Godzina Dnia. Wstęp na występy jest bezpłatny.

 

Przypominamy, ze utwory należy przesłać do dnia 23 maja na adres:

Fundacja „Wiatrak”
ul. Bołtucia 7
85-791 Bydgoszcz

Kontakt mailowy pod adresem: przeglad@wiatrak.org.pl 

 

Formularz zgłoszeniowy dla uczestników znajduje się TUTAJ

Z regulaminem Przeglądu zapoznać można się TUTAJ

Ramowy program Przeglądu dostępny jest TUTAJ

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w przeglądzie w imieniu organizatorów. 

 

Zdjęcia materiały organizatora

 

(hh)

 

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Przeczytaj również

Close
Back to top button
Close