Z życia Fordonu

The Australian Pink Floyd Show w Bydgoszczy

Tym razem zespół przybędzie do naszego kraju na dwa koncerty w ramach nowej trasy, jeden z nich zagra 5 maja o godzinie 20.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka w Bydgoszczy.

 

Formacja wystąpi z nowym programem koncertowym Set The Controls! Grupa podczas dwugodzinnego show zaprezentuje przekrojowy materiał z klasycznych płyt Pink Floyd między innymi z „Wish You Were Here”, „The Dark Side Of The Moon” oraz „Division Bell”.

 

Będzie to już siódma wizyta The Australian Pink Floyd Show w Polsce. Po raz pierwszy grupa zagrała w 2008 r. w katowickim Spodku. Po raz ostatni formacja wystąpiła u nas w maju zeszłego roku, dając dwa koncerty w Katowicach i Poznaniu. Występy grupy spotykają się z ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony publiczności jak i mediów. Organizatorzy podkreślają, ze „ The Australian Pink Floyd Show to niepowtarzalna okazja, aby na własnej skórze, przekonać się, lub też po prostu dowiedzieć, na czym polega ponadczasowy fenomen Pink Floyd!

 

Organizatorem bydgoskiego koncertu jest Metal Mind Productions sp. z o.o. Więcej informacji na temat koncertu znaleźć można na stronie organizatora TUTAJ.

 

Bilety są do nabycia na stronie organizatora koncertu  TUTAJ, lub na stronach : www.ticketpro.pl,  www.eventim.pl,  www.ebilet.plwww.ticketportal.pl,  www.kupbilet.pl,

 

Zdjęcie materiały organizatora

 

(hh) 

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Back to top button
Close