AktualnościDzieci i rodzinaPromowaneZ życia Fordonu

Targi myśliwskie w Myślęcinku

Kolejny już raz LPKiW w Myślęcinku gościć będzie miłośników tematyki łowieckiej, leśnej i wędkarskiej. W ciągu dwudniowych targów, w hali ulokowanej przy stawach, producenci z całego kraju będą oferować swoje produkty, m.in. broń i obuwie myśliwskie, sprzęt jeździecki, a także rękodzieło artystyczne. Będzie można wziąć udział w licznych pokazach: sokolniczym, pielęgnacji psów myśliwskich, wabienia jeleni, pierwszej pomocy dla czworonogów, jazdy konnej, cięcia drewna, a także skorzystać z porad dla grzybiarzy i weterynaryjnych. Ponadto Polski Związek Myśliwych Łuczników przygotuje strzelnicę, na której będzie można spróbować swych sił w strzelaniu.

 

Drugiego dnia targów na uczestników czekać będą m.in. Ogólnopolska Wystawa Psów Myśliwskich oraz niezwykle widowiskowe obchody Hubertusa 2013, które rozpocznie msza święta odprawiana u podnóża Ośrodka Rekreacji Konnej, a następnie spektakularna pogoń za lisem. Będzie to gonitwa jeźdźca z przyczepionym do prawego ramienia futerkiem rudego zwierzaka,wygra ten jeździec, który jako pierwszy zerwie futerko. Organizatorzy informują, że cały czas można jeszcze zgłaszać się do tegorocznej pogoni.

 

Targi Myśliwskie odbędą się w dniach 5-6 października w Myślęcinku, w godz. 10.00-17.00. Bilety wstępu – 5 zł, dzieci do lat 10 wchodzą bezpłatnie.

Komentarze

komentarze

Tagi

Ostatnie artykuły

Back to top button
Close