AktualnościPromowaneZ życia Fordonu

Spotkaj się ze Świętym Mikołajem w Galerii Fordon

Galeria Fordon już teraz zaprasza wszystkich małych i dużych na URODZINOWE MIKOŁAJKI. A okazja do świętowania będzie podwójna ? czwarte urodziny Galerii Fordon oraz zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

 

Zabawa rozpocznie się w sobotę 15 grudnia i potrwa od godz. 10.00 do 16.00. Moc atrakcji czeka szczególnie na najmłodszych, będą oni mogli zobaczyć występy dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury nr 5 w Fordonie oraz Szkoły Tańca Fordance, obejrzeć pokazy magii w wykonaniu czarodzieja Salvadore, wziąć udział w konkursach, zabawach i wielu atrakcjach przygotowanych specjalnie dla nich oraz spotkać się z niezwykłym gościem ? Świętym Mikołajem.

 

Tego dnia galerię odwiedzi również ROBO-FABRYKA Świętego Mikołaja, dzieci będą wspólnie budować, na sześciu przygotowanych stanowiskach, roboty z kloców Lego.  Poza tym będzie oczywiście tort urodzinowy oraz promocje i rabaty w galerii.

 

Dorosłych zapraszamy do wzięcia udziału w akcji ? Zrób prezent swojemu kręgosłupowi. Fizjoterapeuci z Collegium Medicum UMK udzielą darmowych porad w zakresie diagnostyki i leczenia bólów kręgosłupa. Zostanie przygotowane również specjalne stoisko, na którym każdy będzie mógł dowiedzieć się, jak profesjonalnie udzielać pierwszej pomocy.

 

Zapraszamy na Urodzinowe Mikołajki do Galerii Fordon w sobotę 15 grudnia.

Mikolajki

Komentarze

komentarze

Tagi

Ostatnie artykuły

Przeczytaj również

Close
Back to top button
Close