Z życia Fordonu

Precasting do Mam Talent

Producenci popularnego programu Mam Talent postanowili w tym roku odwiedzić z precastingiem również Bydgoszcz. 26 kwietnia odbędzie się on w Miejskim Centrum Kultury mieszczącym się przy ulicy Marcinkowskiego 12/14 w Bydgoszczy. 

 

Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy mają talent, albo uważają, ze taki posiadają do zaprezentowania się na scenie przed jury. Zapraszają amatorów i zawodowców, młodszych i starszych, dzieci i dorosłych, solistów i zespoły, orkiestry i chory, muzyków, artystów estrady, tancerzy, sportowców, mimów, lalkarzy, hobbystów, treserów zwierząt, cyrkowców …. każdego bez względu na talent i wiek. 

 

Na casting należy przygotować 2-minutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio, uprzedzają twórcy programu.

 

Osoby niepełnoletnie powinny przyjść z rodzicem lub opiekunem prawnym a jeśli ich obecność nie jest możliwa to należy przynieść pisemna zgodę obojga rodziców, bądź opiekunów prawnych na udział w programie. 

 

Jeżeli nie uda się komuś dotrzeć na precasting można przesłać płytę z prezentacją swojego talentu na adres:

 

FREMANTLEMEDIA POLSKA, 
02 – 724 Warszawa,
UL.Wołodyjowskiego 63, 
z dopiskiem MAM TALENT!

 

lub dokonać zgłoszenia za pomocą formularza dostępnego na stronie organizatora FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, należy dołączyć do niego  2 minutowy film w formacie mp4 prezentujący umiejętności zgłaszającego   wraz z opisem i danymi kontaktowymi (mail i numer telefonu).

 

Poniżej dodatkowe informacje, z którymi warto zapoznać się przed udziałem w precastingu lub przed wysłanie swojego zgłoszenia:

ZASADY UDZIAŁU W KONKURSIE TALENTÓW  POD TYTUŁEM „MAM TALENT“

ANEKS DO REGULAMINU

STRONA PROGRAMU MAM TALENT

 

Wszystkim uczestnikom życzymy udanego występu.

 

Zdjęcia: Foter.com

(hh)

 

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Back to top button
Close