Z życia Fordonu

Poznaj platformę e-learningową „Delfin”

8 maja podczas obchodów Dni Otwartych Funduszy Europejskich wszystkie zainteresowane osoby będą miały możliwość zapoznać się z platformą e-learningową „Delfin”.

 

Wykorzystywana ona jest w Szkole pamięci SPW w Bydgoszczy, mieszczącej się przy ulicy Grunwaldzkiej 15 II.  Szkoła zaprasza wszystkich w godzinach od 10.00 do 14.00

 

Celem aplikacji jest wspieranie dzieci, młodzieży i dorosłych w nauce zapamiętywania, koncentracji uwagi i szybkiego czytania.

 

Osoby, które skorzystają z oferty kursów e-learningowych lub blended learningowych mogą otrzymać dostęp do narzędzi multimedialnych, takich jak: artykuły, filmy, prezentacje, czy gry i zadania logiczne, których celem jest poprawa sprawności intelektualnej.

Na platformie „Delfin” cała wiedza i tradycja szkoły została uporządkowana i złożona w wiele kursów, które zawierają takie moduły, jak:

  • Metoda Ciągów Skojarzeniowych,
  • Lokalizacji,
  • Symboli (autorska metoda pamięciowa SPW),
  • Metoda Map Myśli (kreatywne notowanie),
  • Moduł Szybkiego Czytania.
 
Organizatorzy planują zorganizować w tym dniu dodatkowe atrakcje dla dzieci między innymi gry, konkursy i zabawy. 

Wstęp jest bezpłatny, z racji ograniczonych warunków lokalowych obowiązuje wcześniejsza rezerwacja i potwierdzenie miejsca za pośrednictwem  email: biuro@spw.pl.

 

Przewidziane są pokazowe lekcje w niedużych grupach, organizatorzy proponują następujące godzina, na które można dokonywać rezerwacji: 10.00, 11.00, 12.00 i 13.00.

 

(hh)

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Back to top button
Close