Pożegnanie lata – wystąpi Liber, Czesław Śpiewa i inne gwiazdy

W tym roku bydgoszczanie będą żegnać lato przez cały weekend. Wspólna zabawa rozpocznie się 31 sierpnia (sobota), o godz. 14.00 w Myślęcinku. Na scenie tego dnia wystąpią młodzi, zdolni wokaliści i tancerze, laureaci licznych konkursów w kraju i poza jego granicami, m.in. przedszkolaki z Przedszkolnej Chatki, tancerze z Stylers Dance Studio MDK nr 5 w Fordonie, najmłodsi tancerze z formacji tańca towarzyskiego „Bailamos”, a także artyści ze szkoły tańca Bohema.

 

Około godz. 16.00 rozpocznie się oficjalna część koncertu laureatów – wystąpią zwycięzcy w kategorii taniec, mała forma sceniczna i muzyka.

 

Część koncertową imprezy rozpocznie występ Macieja Krystkowiaka, nastoletniego wirtuoza gitary i finalisty programu Must Be the Music, po nim wystąpi bydgoski zespół Dża Dża Binks, a na zakończenie, ok. godz. 21.00, zaśpiewają gwiazdy wieczoru – Liber i Natalia Szroeder oraz ich gość, śpiewający aktor Marek Kaliszuk, który wystąpił w nakręconym w Myślęcinku teledysku do hitu „Wszystkiego na raz”.

 

Pełen atrakcji będzie również drugi festiwalowy dzień (niedziela, 1 września). Od godz. 14.00, na Polanie Różopole rozpocznie się Festiwal Aktywności Kobiet – Babie Lato, podczas którego nie zabraknie pokazów mody, porad specjalistów, konkursów itp. Podczas festiwalu, podobnie jak i w poprzednich edycjach, pojawią się wioski tematyczne, w których wszystkie kobiety otrzymają porady związane ze zdrowiem, urodą, rodziną czy domem. Będą mogły wziąć również udział w bezpłatnych warsztatach, np.: makijażu, tańca, fitness czy jogi.

 

Imprezę uświetni gwiazda polskiej sceny muzycznej: Czesław Śpiewa. Początek o godz. 19.30.

 

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

 

 

 

 

 

Fot. LPKiW w Bydgoszczy

 

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Back to top button
Close