Z życia Fordonu

Pożegnalny koncert Budki Suflera

“A po nocy przychodzi dzień… ”  w takt słów swojej piosenki Budka Suflera postanowiła, po 40 latach obecności na scenie, pożegnać się ze swoimi fanami. Będzie to najważniejsza trasa koncertowa tego roku i zarazem ostatnia możliwość zobaczenia zespołu na żywo.  Zespół odwiedzi między innymi Warszawę, Kraków, Katowice, Sopot, Wrocław, Bydgoszcz i 16 innych miast. 

Zespół powstał dokładnie 40 lat temu, trasa  2014 jest najlepszym sposobem świętowania jubileuszu. Trasa określana jest mianem trasy-pigułki najlepszych dokonań zespołu i obowiązkowego wydarzenia roku 2014 nie tylko dla zagorzałych fanów, ale i dla sympatyków zespołu, czy osób które kiedykolwiek spotkały się z muzyką zespołu.

Organizatorzy zapewniają, że będzie to prawdziwe rockowe show, które na długo pozostanie w pamięci widza. Na scenie, poza stałymi muzykami zespołu, pojawią się też Felicjan Andrzejczak, Izabela Trojanowska, Piotr Cugowski. 

Bilety do nabycia na portalu internetowym www.kulturairozrywka.pl – ceny biletów od 50 do 90 zł lub za pośrednictwem portalu www.ticketpro.pl – ceny biletów 50 zł-80 zł.

 Koncert odbędzie się 27.03.2014, początek zaplanowany jest na godzinę 19.00 w hali Łuczniczka przy ul. Toruńskiej 59 w Bydgoszczy. 

 (hh)

 

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Back to top button
Close