Z życia Fordonu

Posprzątaj – zgarnij nagrody

Właśnie ruszyła akcja – Czysta Bydgoszcz. Podejmij wyzwanie.

Akcja polega na tym, aby posprzątać swoją najbliższą okolicę razem z sąsiadami, rodziną lub znajomymi (minimalna liczba uczestników to 5 osób). Najpierw należy wysłać zdjęcie zanieczyszczonych terenów, posprzątać je, a potem wysłać kolejne zdjęcie już posprzątanego miejsca. I tyle!

Dwa zdjęcia (przed i po) należy umieścić w grupie „Czysta Bydgoszcz. Podejmij wyzwanie” (www.facebook.com/czystabydgoszcz) lub przesłać na adres mailowy – odpady@um.bydgoszcz.pl.

Worki do zbierania śmieci przekaże UM, można je odebrać w Biurze Zarządzania Gospodarką Odpadami Komunalnymi, ul. Wojska Polskiego 65. Po zakończonym sprzątaniu, zapełnione worki zostaną odebrane przez odpowiednie służby. Miejsce odbioru należy zgłosić telefonicznie 52 58 59 134 lub mailowo odpady@um.bydgoszcz.pl.

Za udział w akcji „Czysta Bydgoszcz” nagrodami są miejskie gadżety. Wygrać można również vouchery o wartości 1000 zł, ale taką możliwość będą miały tylko kluby sportowe, które przyłączą się do pilotażowej akcji „Ekoklub”. Każdy klub sportowy, który posprząta przynajmniej 3 tereny w pobliżu swojej siedziby, otrzyma voucher na 1000 zł, za który zakupiony zostanie sprzęt sportowy. Z akcji kluby skorzystać będą mogły dwa razy do roku.

Akcja trwa do końca tego roku.

Komentarze

komentarze

Tagi

Ostatnie artykuły

Przeczytaj również

Close
Back to top button
Close