Z życia Fordonu

Pomoc dla Amelki

Amelka ma dopiero 8 lat i jej największym marzeniem jest specjalistyczny wózek inwalidzki. Zachęcamy do przyłączenia się do tej szczytnej akcji!

Amelka Tymosiak z Bydgoszczy cierpi na rzadką chorobę – ma problemy z poruszaniem i czuciem oraz zaburzenia serca i niedosłuch. To właśnie dla niej organizowany będzie koncert charytatywny „Gramy dla Amelki”, w piątek (13 lipca) w godz. 19.30-22.30 w klubie Wiatrakowa przy Zbożowym Rynku 6.

Wystąpią m.in.: Mikołaj Gąsiewski – absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu, Dawid Kartaszewicz (wokal) – aktor grający w serialach „Czas Honoru”, „Przyjaciółki”, „Barwy Szczęścia”, „Głęboka Woda”, „Misja Afganistan”.

Główną gwiazdą wieczoru będzie Błażej Krajewski – komik z Bydgoszczy, zwycięzca II poznańskiego festiwalu Stand up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-upperów.

Wstęp wolny.

Podczas koncertu odbędzie się aukcja charytatywna, pieniądze dla Amelki będzie można wrzucać także do puszek. Pod młotek pójdą m.in. vouchery do Karczmy Góralskiej Gazdówka w Żołędowie, bilet wstępu na Męskie Granie 2018 (18 sierpnia w Warszawie), prezent niespodzianka od Ewy Chodakowskiej (BeActive), karnety bowlingowe z Olimpic Bowling Center w Łuczniczce.

Komentarze

Tagi

Ostatnie artykuły

Przeczytaj również

Close
Close