Z życia Fordonu

Pomaluj tramwaj do Fordonu

Przypominamy, że jeszcze tylko przez kilka dni (do 12 listopada) będzie można przysłać swoje propozycje dotyczące kolorystyki tramwaju, który kursował będzie do Fordonu.

 

Z inicjatywą wyszedł Urząd Miasta, który zachęca mieszkańców Bydgoszczy do wzięcia udziału w konkursie graficznym. Aby ułatwić pracę wszystkim zainteresowanym udziałem w konkursie, nawet tym, którzy na co dzień nie zajmują się profesjonalnie grafiką, na stronach internetowych miasta dostępny jest szkic tramwaju, który można pomalować według własnego pomysłu. Wraz ze szkicem zamieszczone zostały szczegóły i regulamin konkursu oraz informacje o sposobie i terminach nadsyłania propozycji.

 

Konkurs składać się będzie z dwóch etapów: pierwszy etap polegać będzie na nadsyłaniu prac drogą elektroniczną i wyborze pięciu najlepszych przez powołany zespół konkursowy, a drugi etap (od 14 listopada do 15 grudnia br.) polegał będzie na wyborze jednej, zwycięskiej pracy w drodze głosowania internetowego.

 

Konkurs organizowany jest przez Miasto Bydgoszcz wraz z partnerem – PESA Bydgoszcz SA. Dla uczestników przewidziano upominki, a dla pięciu finalistów nagrody – zapewniał prezes Pesa Pojazdy Szynowe Bydgoszcz SA Tomasz Zaboklicki.

 

Szkic tramwaju oraz szczegóły i regulamin konkursu dostępny na stronie www.bydgoszcz.pl

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Przeczytaj również

Close
Back to top button
Close