Z życia Fordonu

Piknik z IKEA czyli szwedzkie kolory nad Brdą

Maj i czerwiec to czas, kiedy przyroda zaprasza nas do spędzania wolnego czasu w plenerze, gdzie najlepiej wypoczywa się w gronie najbliższych. Wie o tym IKEA, która aby umilić nam wiosenne dni zaprasza na rodzinne pikniki w 7 miastach naszego województwa: Bydgoszczy, Toruniu, Inowrocławiu, Nakle nad Notecią, Świeciu, Solcu Kujawskim oraz Chełmnie.

 

„Objazdowe eventy zaplanowane przez IKEA, to doskonały sposób na poznanie naszych sąsiadów oraz znakomita okazja, aby zaprosić ich do bydgoskiego sklepu, którego otwarcie planowane jest na drugą połowę bieżącego roku. W każdym z miast, do którego dotrzemy utworzone zostanie Miasteczko IKEA, w którym na odwiedzających czekać będzie moc atrakcji. Najbardziej widowiskowym elementem miasteczka będzie wielka ciężarówka – truck, którego wnętrze zaaranżowane zostanie na wzór mieszkania wyposażonego w meble IKEA. – mówi Karol Barcal, PR & Marketing Manager IKEA Bydgoszcz.

 

W miasteczku znajdą się specjalne strefy dla dzieci i dorosłych. W części dla najmłodszych, grupa wykwalifikowanych animatorów zachęcać będzie dzieciaki do wspólnej zabawy. Malowanie buziek, puszczanie baniek, liczne konkursy z nagrodami, a także interaktywny spektakl z wykorzystaniem pacynek z asortymentu IKEA z pewnością zadowoli najmłodszych gości miasteczka.

         Dorośli znakomicie odnajdą się w innej jego części. Na nich czekać będzie wielka ciężarówka – truck, w której dekoratorzy z ekipy IKEA będą inspirować i doradzać, w jaki sposób urządzić własne mieszkania. Ponadto, w trucku będzie można skorzystać z porad fizjoterapeutów, którzy podpowiedzą, na co zwracać uwagę, by się wygodnie i zdrowo wysypiać. W trakcie eventu będzie też można założyć kartę IKEA Family, której posiadanie daje wiele przywilejów nowym klientom sklepu IKEA. Dzięki niej zakupy zostają zapisane w historii transakcji, co pozwala wymieniać lub zwracać produkty bez konieczności posiadania paragonu.

 

„IKEA opiera się na idei oferowania szerokiego asortymentu artykułów wyposażenia domu, dostępnych dla możliwie jak największej grupy ludzi. To ich potrzeby są dla nas najważniejsze. Robimy wszystko, by codzienne, domowe życie wielu ludzi stawało się coraz lepsze. Tę troskę chcielibyśmy pokazać już w miasteczku, a kontynuować w bydgoskim sklepie. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego regionu do odwiedzenia nas podczas pikniku.” – dodaje Karol Barcal.

 

Pikniki z IKEA odbędą się:

 

1) 23 maja – Bydgoszcz – 12:00-20:00 Wyspa Młyńska

2) 26 maja – Chełmno – 12:00–19:00 – ul. Dworcowa 1

3) 28 maja – Nakło nad Notecią – 12:00-19:00 – okolice Nakielskiego Ośrodka Kultury, ul. Mickiewicza 3

4) 30-31 maja – Inowrocław – 12:00-19:00 – Galeria Solna

5) 2 czerwca  – Solec Kujawski – 12:00-19:00 – ul. Garbary

6) 3 czerwca – Świecie – 12:00 – 19:00 – Duży Rynek

7) 6-7 czerwca – Toruń – 12:00-20:00 – Nadwiślańskie Błonia

8) 20-21 czerwca – Bydgoszcz – 12:00-18:00 – Wyspa Młyńska.

 

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Przeczytaj również

Close
Back to top button
Close