Z życia Fordonu

Pierwsze urodziny Akwarium Terrarium

Na dwa dni zaplanowano świętowanie pierwszych urodzin Akwarium Terrarium w Myślęcinku. W weekend 7-8 listopada będzie można zwiedzać pawilon i całe zoo z przewodnikiem. Jednak nie będzie to zwykły spacer, bo z okazji urodzin wszyscy będą mieli okazję wejść tam, gdzie na co dzień wstęp mają tylko pracownicy zoo – do piwnicy pod akwariami, by zobaczyć, co kryją zakamarki Akwarium Terrarium. Cała przechadzka potrwa ok. 1,5 godziny i obowiązują na nią zapisy. Godziny startu to: 10.00, 10.30, 12.00, 12.30, 14.00 i 14.30. Ostatnia grupa w sobotę i w niedzielę będzie oprowadzana przez dydaktyka, więc prosimy, by właśnie na tę godzinę zgłosiły się osoby, które oczekują specjalistycznej wiedzy na temat gatunków. Zgłoszenia można dokonać pod numerem tel. 052 328 00 08 (od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00) lub poprzez wysłanie e-maila na adres zoo@myslecinek.pl.

 

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, dwa razy w ciągu dnia, będzie można się natknąć na nurków pływających w akwariach, a nawet zrobić sobie z nimi zdjęcie! Przez cały czas będzie można także wziąć udział w myślęcińskiej grze chodnikowej. Na miejscu czekać będą karty pytań i każdy będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę na temat parku.

 

Główna zabawa urodzinowa odbędzie się w niedzielę, o godzinie 13.00 na terenie Ogrodu Zoologicznego. Do świętowania zaproszą wszystkich Jurek Paterski i Funimki. Będzie dużo śmiechu, konkursy, wspólne zabawy.

 

Z okazji urodzin będzie można kupić bilety w cenie: 6 zł i 4 zł (wejście tylko do zoo) oraz 10 zł (wejście do zoo, Parku Rozrywki z Zaginionym Światem i domu do góry nogami).

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Back to top button
Close