Z życia Fordonu

Najmłodsi wystąpili dla swoich rodziców [ZDJĘCIA]

W sobotnie przedpołudnie, na corocznym festynie organizowanym dla rodziców, wystąpiły dzieci z przedszkola BAJKA. Piękna, słoneczna pogoda przyciągnęła całe rodziny, które tłumnie zgromadziły się na przedszkolnym placu.

 

Atrakcji było co niemiara, na specjalnie przygotowanej scenie, z zachwytem na twarzach, rodzice oglądali występy swoich pociech, były tańce, pokazy gry i tańców rodem z Afryki. Dużą popularnością cieszyły się loterie fantowa i balonowa, konkursy, gry, malowanie twarzy, zabawy na dmuchanej skoczni oraz wspólna zabawa.

 

Przez cały czas trwania festynu można było napić się kawy i zjeść domowe ciasta, a na wygłodzonych czekała grochówka oraz kiełbaski z grilla. Czas zabawy umilała rodzinom muzyka pana Jurka.

 

Tego samego dnia dla swoich rodziców wystąpili wychowankowie sekcji instrumentów klawiszowych Młodzieżowego Domu Kultury nr 5 w Fordonie, w koncercie pt. Cudownych rodziców mam (o którym pisaliśmy TUTAJ). Rodzice oraz zaproszeni goście doskonale bawili się podczas prezentacji niezwykłych umiejętności instrumentalnych oraz wokalnych swoich dzieci. Koncert muzyki poważnej i rozrywkowej przeplatany był występami wokalnymi, a nawet tanecznymi młodych artystów. Koncert przygotowała i nad całością czuwała pani Gabriela Witkowska, opiekun sekcji.

 

Fot. V.S. Fordon.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Ostatnie artykuły

Przeczytaj również

Close
Back to top button
Close