Z życia Fordonu

Najlepsi – czyli finał XIX edycji Salezjańskiego Turnieju

SALEZJAŃSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

XIX edycja

 

Najlepsi z Najlepszych

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2007/MŁ

 

Tabela końcowa:

1. SALOS ŻAKI

2. GWIAZDA BYDGOSZCZ

3. GRYFUSIE

4. JP2

 

Klasyfikacja najlepszych zawodników:

1. Jan Skonieczny – SALOS ŻAKI

2. Aleksander Jurkiewicz – GWIAZDA BYDGOSZCZ

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców:

1. Jan Skonieczny – SALOS ŻAKI 11 bramek

2. Bartosz Stala – SALOS ŻAKI 7 bramek

3. Michał Szymanowski – GWIAZDA BYDGOSZCZ 6 bramek

 

Klasyfikacja najlepszych bramkarzy:

1. Kajetan Krzanowski – GRYFUSIE

2. Michał Ciesielski – GWIAZDA BYDGOSZCZ

 

Rocznik 2005/MŁ

 

Tabela końcowa:

1. SPTS SALEZJANIE

2. GWIAZDA BYDGOSZCZ I

3. GWIAZDA BYDGOSZCZ III

4. SALOS MALUCHY

 

Klasyfikacja najlepszych zawodników:

1. Mateusz Mazur – SPTS SALEZJANIE

2. Michał Arendt – SPTS SALEZJANIE

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców:

1. Mateusz Mazur – SPTS SALEZJANIE 14 bramek

2. Kacper Czarnomski – SALOS MALUCHY 13 bramek

3. Michał Arendt – SPTS SALEZJANIE 9 bramek

 

Klasyfikacja najlepszych bramkarzy:

1. Michał Wieczorek – SPTS SALEZJANIE

2. Davies Ibiye – SP 12

 

Rocznik 2003/MŁ

 

Tabela końcowa:

1. SPTS BOSKO

2. SALOS ZŁOTORIA

3. SALOS BELLERDRUK

4. SALOS PRZECZNO

 

Klasyfikacja najlepszych zawodników:

1. Jan Makowski – SPTS BOSKO

3. Agata Leśniewska – UKS TĘCZA

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców:

1. Jan Makowski – SPTS BOSKO 18 bramek

2. Szymon Bardoński – LSO ŚW. MAREK 16 bramek

3. Jan Furmański – SALOS ZŁOTORIA 11 bramek

 

Klasyfikacja najlepszych bramkarzy:

1. Paweł Brzozowski – SALOS BELLERDRUK

2. Ksawery Markowski – SALOS BOSKO

 

Rocznik 2001/MŁ

 

Tabela końcowa:

1. BACH BRĄCHNOWO

2. SPTS TOPORZANKA

3. SALOS PRZECZNO

4. LSO ŚW. MAREK

 

Klasyfikacja najlepszych zawodników:

1. Szymon Wiśniewski – BACH BRĄCHNOWO

2. Julia Biesiada – JULTERNA

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców:

1. Szymon Wiśniewski – BACH BRĄCHNOWO 14 bramek

2. Krystian Kowalski – BACH BRĄCHNOWO 12 bramek

3. Hubert Orczykowski – SALOS PRZECZNO 11 bramek

4. Kacper Raciniewski – BACH BRĄCHNOWO 11 bramek

 

Klasyfikacja najlepszych bramkarzy:

1. Ryszard Piasecki – SPTS TOPORZANKA

2. Tomasz Adamowski – LSO ŚW. MAREK

 

Rocznik 1998/MŁ

 

Tabela końcowa:

1. GTS POLONEA

2. GM 7

3. KS KATOLIK

4. SPARTA BYDGOSZCZ I

 

 

Klasyfikacja najlepszych zawodników:

1. Aleksander Hoffmann – KS KATOLIK

2. Dawid Lamenta – GM 7

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców:

1. Dawid Lamenta – GM 7 18 bramek

2. Miłosz Fabiszewski – SPARTA BYDGOSZCZ I 16 bramek

3. Adam Porażyński – GTS POLONEA 13 bramek

4. Mikołaj Psiakowski – GM 7 13 bramek

 

Klasyfikacja najlepszych bramkarzy:

1. Kacper Galas – GTS POLONEA

2. Dariusz Przybysz – GM 7

 

 

Wyróżnienie dla najlepszej zawodniczki:

Agata Leśniewska UKS TĘCZA

 

Wyróżnienie „za Serce do gry”:

 Piotr Gałka SALOS PRZECZNO

Stanisław Wojciechowski GRYFUSIE

Michał Arendt SPTS SALEZJANIE

Michał Szymanowski GWIAZDA BYDGOSZCZ

 

Tekst i fot. nadesłane

 

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Back to top button
Close