Motomikołaje przyjadą też do Fordonu

Już od pięciu lat Mikołaje na motorach jeżdżą po Bydgoszczy i zbierają pieniądze, za które później kupują sprzęt medyczny do bydgoskich szpitali. W tym roku akcja przeprowadzona będzie na rzecz Oddziału Pediatrii, Kardiologii i Reumatologii Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy, a za zebrane pieniądze kupione zostaną pompy  infuzyjne BRAUN.

 

Mikołaje w dniach 24-25 listopada oraz 1-2 grudnia odwiedzą największe centra handlowe w mieście, m.in. CH Rondo, Castoramę, a nawet Port Lotniczy w Bydgoszczy, przyjadą również do Fordonu. Spotkać się z nimi będzie można w Galerii Auchan, przy ul. Rejewskiego 3 oraz w Family Parku, przy ul. Fordońskiej 246. Wielki finał przewidziany jest na 9 grudnia na Starym Rynku.

 

W zeszłym roku udało się zebrać prawie 22 tys. zł, które przeznaczono na zakup sprzętu medycznego dla dzieci z Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu z Oddziałem Wczesnej Rehabilitacji w Schorzeniach Ortopedyczno-Urazowych Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dra Antoniego Jurasza w Bydgoszczy.

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Back to top button
Close