Z życia Fordonu

Mikołajki w Myślęcinku – zabawa dla całych rodzin

W sobotę 5 grudnia w zoo w Myślęcinku odbędzie się impreza dla całych rodzin. W godzinach 13.00-15.00 na wszystkich przybyłych czekać będzie mnóstwo atrakcji.

 

Najpierw wykonywać będziemy świąteczne ozdoby i udekorujemy nimi zoologiczną choinkę. Tradycyjnie już, do wykonania będzie zadanie: należy policzyć ile Mikołajów jest na terenie ogrodu. Poprawne odpowiedzi zostaną nagrodzone podczas losowania!

 

Przez cały weekend za wejście do bydgoskiego zoo dorośli zapłacą 8 zł, a dzieci wejdą za darmo! Warunkiem bezpłatnego wejścia malucha jest przyniesienie przynajmniej jednego jabłka, które z przysmakiem zjedzą mieszkańcy ogrodu. Na tych, którzy w parku zechcą spędzić więcej czasu, czeka wyjątkowy bilet, dzięki któremu za 15 zł można wejść do Ogrodu Zoologicznego, zobaczyć dinozaury i wejść do odwróconego domku w Parku Rozrywki. Ci, którzy zajrzą do zoo 5 lub 6 grudnia, mogą zdobyć karnet obejmujący 10 wejść do ogrodu: wystarczy w kasie pozostawić kartkę z odpowiedzią na pytanie, co wspólnego z jabłkiem ma święty Mikołaj.

 

Także od soboty będzie można oglądać szopkę bożonarodzeniową w minizoo.

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Przeczytaj również

Close
Back to top button
Close