Z życia Fordonu

Majowy weekend w Myślęcinku – jest już ogromny dmuchaniec dla dzieci

Długi majowy weekend już za chwilę. Warto spędzić go w Myślęcinku, w którym zaplanowano wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

 

Najmłodszych ucieszy na pewno wielki 11-metrowy dmuchaniec, który już stanął w Parku Rozrywki.

 

Ponadto w zoo zaplanowano pokaz strzyżenia owiec (2 maja, od godz. 10.30), będzie można zobaczyć też maleństwa brykające na wybiegach – cztery małe muflony, dziki,  a w minizoo kózki i puchate króliczki.

 

W Akwarium Terrarium odbędzie się spotkanie z…. wielorybem! Choć nie prawdziwy, to robi ogromne wrażenie. W holu pawilonu będzie można przenieść się do wirtualnego świata za pomocą specjalnych okularów. Nie poczujemy nawet kropli wody, ale znajdziemy się na dnie oceanu, a nad nami pływać będą płaszczki. Za możliwość skorzystania z tej atrakcji trzeba będzie zapłacić pięć złotych.

 

W Ogrodzie Botanicznym można podziwiać piękne kwitnące magnolie, m.in. przy arboretum, a także żółte forsycje, a niebawem ogród zaróżowi się od wiśni japońskich. Wejście jest bezpłatne. Bramy otwarte są w godzinach 9.00-21.00.

 

W czasie majówki działać będą już niemal wszystkie punkty gastronomiczne na terenie parku, z wyłączeniem baru „Pod strzechą”. 

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Back to top button
Close