Z życia Fordonu

Kooperacje – Fordon 2021

Rusza pilotażowy Program Edukacji Kulturowej: Kooperacje – Fordon 2021. Organizatorem jest Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy.

W ramach programu przyznane zostaną mikrodotacje od 3 tys. zł do 15 tys. zł na przedsięwzięcia z zakresu edukacji /animacji kulturowej.


Uwaga – reprezentujesz sektor kultury lub oświaty/pomocy społecznej i masz pomysł na ciekawe przedsięwzięcie z zakresu edukacji/animacji kulturowej? Chcesz wspólnie z przedstawicielem instytucji kultury lub placówki edukacyjno-oświatowej/pomocy społecznej zrealizować działania kierowane do dzieci i młodzieży? Dostrzegasz potencjał lokalnej kultury Fordonu?

Zgłoś się po mikrodotację!

Środki przeznaczone mogą być na działania związane z szeroko pojętą edukacją kulturową, przygotowujące dzieci i młodzież do aktywnego i twórczego uczestnictwa w kulturze – warsztaty, inscenizacje, plenery malarskie, koncerty, wystawy, taniec, muzyka, literatura, dziedzictwo kulturowe, teatr, cyrk, film, moda, ekologia, spotkania obywatelskie, street
art – stawiamy na kreatywność!


Nabór wniosków rozpoczął się dziś i potrwa do 16 lipca tr. Przedsięwzięcia będą realizowane między 26 lipca a 19 listopada tr.


Wniosek należy złożyć w wersji elektronicznej na adres kooperacjefordon@gmail.com

Komentarze

komentarze

Tagi

Ostatnie artykuły

Przeczytaj również

Close
Back to top button
Close