AktualnościPromowaneZ życia Fordonu

Konsultacje społeczne – czas na Fordon

Ruszają konsultacje społeczne dotyczące zagospodarowania zieleni w mieście. W związku z tym w sobotę (13 maja) w Fordonie stanie Mobilny Punkt Konsultacyjny, a w środę (24 maja) odbędą się warsztaty.

Mobilny Punkt Konsultacyjny usytuowany będzie w rejonie fordońskiego targowiska przy ul. Pelplińskiej. W godz. 9.00-12.00 mieszkańcy będą mogli wypełnić ankietę i porozmawiać z przedstawicielami Miejskiej Pracowni Urbanistycznej.

 

Konsultacje i warsztaty dotyczyć będą zagospodarowania terenu Skarpy Północnej oraz osiedlowych terenów rekreacyjnych w Fordonie. 

 

Warsztaty odbędą się 24 maja (środa), o godz. 17.00 w Zespole Szkół nr 28 przy ul. Kromera 11. Początek zaplanowano na godz. 17.00. Zapisy do 21 maja poprzez stronę internetową TUTAJ lub pod numerem telefonu 52 58 58 105. 

 

Wyniki konsultacji mogą okazać się niezwykle ważne, posłużą do prac nad Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Bydgoszczy. W dokumencie tym wyznaczone zostaną obszary przeznaczone pod zabudowę oraz tereny chronione, na których nie będzie można prowadzić inwestycji budowlanych

 

Do 26 maja można również wypełniać ankietę (pisaliśmy o tym wcześniej), która dostępna jest TUTAJ.

Komentarze

Ostatnie artykuły

Close