Z życia Fordonu

Konkurs i spotkanie z sowami polskimi w myślecińskim zoo

W najbliższą sobotę 5 kwietnia w myślecinskim zoo będzie można poznać szczegóły z życia sów polskich, uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania związane z tymi ptakami a w nagrodę za udział w spotkaniu otrzymać dyplom. 

 

Spotkanie odbędzie się w ramach Nocy Sów. Z racji tego, ze przewidziano udział w spotkaniu tylko dla 46 osób obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 052 328 00 08 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 . Zgłosić się można wysyłając maila na adres  zoo@myslecinek.pl.

 

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15.00. Organizatorzy tak opisują jego przebieg: ” najpierw po tajemnym świecie polskich sów uczestników oprowadzą myślęcińscy dydaktycy. Spacer po ogrodzie połączony będzie z opowieściami na temat gatunków, jakie można zobaczyć w wolierach. Po tej części spotkania wszyscy zostaną wciągnięci do wspólnych gier i zabaw. Uprzejmie prosimy zabrać ze sobą długopis. Na zakończenie, czyli przed godziną 18, na terenie zoo będzie można upiec przy ognisku kiełbaski, w które należy zaopatrzyć się we własnym zakresie. Każdy uczestnik otrzyma także dyplom potwierdzający jego udział w Nocy Sów.

 

Tradycyjnie dla dzieci, które przyjdą przebrane za bohaterkę spotkania przewidziano tańsze bilety wstępu. Przebrane dzieci zapłacą za wstęp 3 złote, natomiast pozostałe dzieci 5 złotych, osoby dorosłe 7 złotych. 

     

Organizatorzy z okazji Nocy Sów i spotkania, które organizują zapraszają  do sowiego konkursu.

Zadaniem jest odgadniecie nazwy sów z krótkiego filmiku zaprezentowanego poniżej. Nazwy należy przesłać na adres zoo@myslecinek.pl z tematem konkurs oraz swoim imieniem i nazwiskiem.

 

Podpowiedź – wszystkie sowy z filmu są mieszkańcami myślecinskiego ZOO.

 

Losowanie nagród odbędzie się w ZOO 5.04.2014 r. w czasie Dnia Sów.

 

 

(hh)

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Przeczytaj również

Close
Back to top button
Close