Kultura i Sport

Komediowo w fordońskim kinie

W czwartek w kinie Jeremi będzie można zobaczyć czarną komedię pt. The Square. To zabawny i wielokrotnie nagradzany film, m.in. Złotą Palmą w Cannes. 

 

Christian (Claes Bang) ma wszystko pod kontrolą. Jest atrakcyjnym mężczyzną o wielkim uroku osobistym. Niedawno się rozwiódł i lubi wdawać się w niezobowiązujące romanse, a młoda amerykańska dziennikarka (Elisabeth Moss) może okazać się jego nowym trofeum. Na co dzień Christian jest dyrektorem prestiżowego muzeum sztuki nowoczesnej, co daje mu władzę i idealną pozycję społeczną. Do tego przykładnie opiekuje się córkami, jeździ kosztującą fortunę Teslą i wspomaga potrzebujących – zwłaszcza, jeśli nie wymaga to od niego zbyt dużego wysiłku. Jednak podczas przygotowań do premiery instalacji „The Square”, z którą wiąże ogromne nadzieje, utrzymanie starannie pielęgnowanego wizerunku okaże się być dla niego nie lada wyzwaniem.

[opis dystrybutora]

 

Kino Jeremi 13 września, godz. 19.00, czas trwania: 2 godz. 22 min., ul. gen. Augusta Fieldorfa „Nila” 13 (w budynku XV LO).

Bilety: 10 zł (normalny) i 6 zł (ulgowy).

Komentarze

komentarze

Tagi

Ostatnie artykuły

Back to top button
Close