Z życia Fordonu

Kiermasz ogrodniczy, targi budownictwa i antyków, wszystko w jednym miejscu.

Centrum Targowe Pomorza i Kujaw w najbliższy weekend organizuje trzy imprezy wystawiennicze. Wszystkie w jednym miejscu, w tym samym terminie i w tych samych godzinach, słowem każdy znajdzie coś dla siebie. 

 

Wzorem lat ubiegłych w HSW Łuczniczka, przy ulicy Toruńskiej 59, 5 i 6 kwietnia w godzinach od 10.00 do 17.00 odbędzie się już XXIV Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy Pomorza i Kujaw, któremu towarzyszyć będą III Targi Budownictwa i Instalacji TBI. Nowością będą Targi Antyków i Sztuki ANTYK-ART 2014, których tematyka nieodłącznie łaczy się zarówno z tematyka budowlana jak i ogrodnicza, dlatego też postanowiono zorganizować je równocześnie z tymi pierwszymi imprezami. 

 

Podczas wiosennego kiermaszu ogrodniczego ofertę swoja prezentować będą producenci i handlowcy materiału roślinnego, w szczególności cebul, nasion, krzewów, bylin i innych roślin ozdobnych, a także kwiatów, drzewek. Swoje stoiska przygotują również firmy zajmujące się architekturą ogrodową i wyposażeniem ogrodów, nawadnianiem, nawożeniem ogrodów, kompleksową opieką nad ogrodami poczynając od możliwości zakupu narzędzi, kończąc na altankach, pasiekach. Kiermasz jest tez miejscem wymiany doświadczeń pomiędzy ogrodnikami, uzyskaniem odpowiedzi bezpośrednio od producentów jak należy właściwie dbać o rośliny, czy pielęgnować ogród. 

 

Targi Budownictwa i Instalacji TBI z kolei skierowane są do osób profesjonalnie związanych z branżą budowlaną i instalacyjną oraz do indywidualnych inwestorów, którzy chcą swoja ofertę zaprezentować szerszej publiczności.  

 

Swoje stoiska przygotują miedzy innymi producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych i izolacyjnych, wyposażenia wnętrz i materiałów dekoracyjnych, instalacji, ogrzewania, wyrobów chemii budowlanej, stolarki otworowej (okna, ogrody zimowe, patio, parapety, osłony, drzwi, okucia, bramy i ogrodzenia), dachów (tarcica, pokrycia dachowe, akcesoria, systemy izolacji, odwodnień, kominowe, technika solarna, osprzęt dekarski, wyroby metalowe i elementy mocujące), elementów konstrukcyjnych, ścian i elewacji, technik zacieniania i wentylacji, systemów dociepleń i termorenowacji, stropów, posadzek, systemów wykończeniowych (schody, podłogi, ceramika łazienkowa), elementów małej architektury, nawierzchni, systemów zabudowy, systemów zarządzania budynkiem, sprzętu budowlanego oraz usługodawcy z branży.

 

Jak w latach wcześniejszych będzie można uzyskać pomoc z zakresu kompleksowego przygotowania inwestycji poczynając od finansowania, kredytowania czy projektu, kończąc na wyposażeniu, aranżacji wnętrza. 

 

Targi Antyków i Sztuki „ANTYK-ART” są swoistym dopełnieniem prezentowanej podczas kiermaszu ogrodniczego jak i targów budownictwa oferty. Są one miejscem, gdzie mogą zaprezentować swoja ofertę kolekcjonerzy, antykwariusze, wytwórcy rzemiosła artystycznego, sztuki, konserwatorzy a także pasjonaci historii materialnej. Dzięki tym targom stworzona jest możliwość wymiany doświadczeń, nawiązania bezpośrednich relacji i kontaktów zarówno pomiędzy osobami wystawiającymi jak i zainteresowanymi ich ofertą. 

 

Targi i kiermasz odbędą się w godzinach od 10.00 do 17.00.

 

Więcej informacji o imprezach znaleźć można na stronie organizatora TUTAJ

 

Źródło i zdjęcia materiały ogranizatora

      

(hh)

 

 

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Back to top button
Close