JUWENALIA w Bydgoszczy 16-18 maja

Juwenalia w Bydgoszczy trwać będą dwa dni ? 16-18 maja, największe koncerty odbędą się na parkingu przed Halą Sportowo-Widowiskową Łuczniczka. Porozumienie Samorządów Studenckich Uczelni Bydgoskich (PSSUB) poinformowało, że ? podobnie jak w roku ubiegłym, wnioskować będzie o darmową komunikację dla studentów na czas trwania juwenaliów, zamiast kasowania biletu, trzeba będzie podczas kontroli pokazać ważną legitymację.

 

ZA DARMO – TYLKO STUDENCI!

Wstęp na teren imprezy będą mieć oczywiście wszyscy, jednak tylko studenci z ważną legitymacją wejdą za darmo! Pozostali zapłacą 5 zł za bilet jednodniowy lub 10 zł za bilet trzydniowy.

 

W trakcie trwania imprezy na studentów czekać będzie moc atrakcji, m.in.: liczne loterie i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (np. bilety do kina), skok na bungee, paintball, a także na WSG ? dzień sportu, UKW ? Blokada Łużyka, Bal Kazimierza, turnieje sportowe, UTP ? Bal Rzymski.

 

Na juwenaliowej scenie w tym roku zagrają m.in.: None (zapewni metalowe brzmienia), Ras Luta (reggae, dancehall oraz hip-hop), Dezerter (zagra 17maja) i Killed By Car.

 

Pełna lista wykonawców dostępna TUTAJ.

 

Maskotką tegorocznych juwenaliów będzie jeż. Niebawem w sprzedaży pojawią się koszulki z juwenaliowym motywem.

 

 

 

 

 

 

Autor: PSSUB

Komentarze

Ostatnie artykuły

Close