Z życia Fordonu

IKEA Bydgoszcz – wiele atrakcji w dniu otwarcia

 Już 5 sierpnia (środa), o godz. 10.00 IKEA Bydgoszcz otworzy drzwi dla pierwszych Klientów.

Od września zeszłego roku miłośnicy szwedzkiego koncernu śledzili doniesienia z placu budowy i wypatrywali niebiesko-żółtych kolorów nad Brdą. Informacje w mediach dotyczące nadchodzącego wydarzenia i billboardy, które pojawiły się w całym regionie, dodatkowo podsyciły atmosferę oczekiwania. W związku z tak dużym zainteresowaniem IKEA spodziewa się wielu gości, zarówno w dniu otwarcia, jak i przez kilka następnych.

 

Cieszymy się, że IKEA zawitała do kolejnego miasta w Polsce. Bydgoszcz i okolice to dynamicznie rozwijający się region, widzimy tu olbrzymi potencjał. Wierzymy, że nasza obecność zostanie pozytywnie odebrana przez lokalną społeczność. – mówi Karol Barcal, PR & Marketing Manager IKEA Bydgoszcz. – Serdecznie zapraszamy wszystkich na otwarcie sklepu. Przygotowaliśmy dla naszych Klientów specjalne oferty na wybrane produkty, a także wiele niespodzianek. Dołożymy wszelkich starań, aby każdy mógł w bezpieczny i jak najwygodniejszy sposób zrobić zakupy. – dodał Karol Barcal.

 

Najwięcej atrakcji czekać będzie na najmłodszych. Wymienić tu można chociażby tor gokartowy, który dostarczy dzieciom wielu ekscytujących przeżyć, przy zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa. O dobry nastrój milusińskich zadbają również animatorzy, którzy będą zachęcać do udziału w zabawach i konkursach. Przewidziane zostały także nagrody w postaci maskotek.

 

Oczywiście IKEA nie zapomina także o tych nieco starszych Klientach. Przykładowo, dla ich komfortu w sklepie pojawią się tzw. „kolejkoumilacze”. Ich zadaniem będzie uprzyjemnianie czasu oczekiwania w kolejce do kasy. Będą przeprowadzać konkursy z nagrodami, tworzyć zabawne zwierzaki z balonów, a nawet będą mogli zastąpić na chwilę Klienta w kolejce, gdyby musiał on ją na chwilę opuścić. Ponadto, podczas całego tygodnia otwarcia, Klienci IKEA będą mieli okazję napić się oryginalnej szwedzkiej lemoniady z czarnego bzu. Tak jak w każdym sklepie IKEA w Polsce, w Bydgoszczy również będzie można założyć kartę IKEA Family. Jej posiadanie daje klubowiczom wiele przywilejów, między innymi dostęp do ofert na wybrane produkty w niższych cenach, pamięć paragonów, czyli możliwość zwracania produktów bez konieczności okazywania paragonu, czy darmową kawę i herbatę od poniedziałku do piątku w Restauracji IKEA.

 

 

Źródło: Ikea Bydgoszcz (nadesłane)

 

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Przeczytaj również

Close
Back to top button
Close