I Przegląd Tańca dla Dzieci

W najbliższą niedzielę (3 marca), o godz. 11.00 rusza ?FOR KIDS, FOR FUN?, czyli I Przegląd Tańca dla Dzieci, zorganizowany przez fordońską szkołę tańca FORDANCE ? strefa ruchu.

 

Przegląd będzie miał charakter konkursowy, uczestnicy oceniani będą w dwóch kategoriach tanecznych ? tańcach ludowych i innych dowolnych formach tańca (z wyłączeniem tańca towarzyskiego).

 

Uczestnicy zostaną podzieleni na 3 grupy wiekowe: 3-4 lata, 5-6 lat i 7-9 lat (wszystkie grupy mogą liczyć maksymalnie 24 osoby, czas prezentacji do 4 minut). Oceniane będą: dobór repertuaru i muzyki, opracowanie choreograficzne, technika wykonania, dobór i estetyka kostiumów oraz ogólny wyraz artystyczny.

 

Zawodników oceniać będzie jury konkursowe, które przyzna wyróżnienia, a najlepszy zespół uhonoruje nagrodą Grand Prix.

 

Zgłoszenia można wysłać drogą mailową na adres: biuro@fordance-strefaruchu.pl z dopiskiem FOR KIDS,FOR FAN lub pocztą na adres Fordance ? strefa ruchu, ul. Skarżyńskiego 10, 85-791 Bydgoszcz, najpóźniej do dnia 27 lutego 2013 r. Dokument powinien zawierać nazwę zespołu i placówki, imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy do opiekuna grupy, ilość uczestników oraz kategorię. Udział w przeglądzie jest płatny i wynosi 5 zł od każdego uczestnika.

 

Konkurs odbędzie się w głównej siedzibie szkoły tańca FORDANCE ? strefa ruchu, na drugim piętrze Galerii Fordon. Rejestracja zespołów odbędzie się w godzinach 9.30-10.30.

 

 

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Przeczytaj również

Close
Back to top button
Close