Z życia Fordonu

Fordoniacy mają swoją dużynę piłkarską

W niedzielę 17 marca odbył się trening AKP Fordon 2014, trening niecodzienny ponieważ odwiedził go pan Czesław Rzadkosz były prezes dumy Fordonu, drużyny piłkarskiej Wisła Fordon. Spotkanie odbyło się dzięki ogromnemu zaangażowaniu członków tworzonej drużyny a także pana Roberta Szatkowskiego, który za cel postawił sobie reaktywacje drużyny Wisła Fordon. 

 

Amatorski Klub Piłkarski Fordon 2014 to drużyna tworzona przez pasjonatów piłki nożnej, może należeć do niej każdy, kto chce poświecić swój wolny czas na grę w piłkę nożną. Jedynym warunkiem stawianym zawodnikom, jest to aby mieli chęci i zapał do gry i czynnie uczestniczyli w życiu drużyny.  Marzeniem jej zawodników było otrzymanie zgody od pana Czesława Rzadkosz na grę jako Wisła Fordon. Udało się, o czym drużyna od kilku dni z dumą informuje na stronach internetowych.  Fordoniacy mają swoją drużynę, która już jesienią będzie ich reprezentować w “B” klasie. 

 

Honorowym prezesem Wisły Fordon został pan Czesław Rzadkosz, który podczas treningu przybliżył drużynie historię dumy Fordonu. Zapoznał on również zawodników z historią stadionu, a także swoja własną o tym jak został prezesem Wisły Fordon.  Panowie z sentymentem słuchali tych opowieści i są gotowi dołożyć wszelkich wysiłków aby z dumą móc reprezentować zespół i zapracować na zaufanie, którym zostali obdarzeni przez pana Czesława. 

 

Podczas treningu obecny był także  Tomasz Wysocki, który prowadzi młodziutkich „Wiślaków” i wyraził chęć wstępnej współpracy, co z pewnością dodatkowo zaprocentuje pozyskaniem młodych, zdolnych zawodników reprezentujących drużynę, dla których piłka nożna nie jest tylko sportem a pasją i sposobem na życie. 

 

Więcej informacji o drużynie, jej zawodnikach, terminarz treningów można znaleźć na stronie oficjalnej klubu WISŁA FORDON a także TUTAJ

 

Drużynie serdecznie gratulujemy, trzymamy kciuki za kolejne sukcesy i niezmiennie kibicujemy temu przedsięwzięciu. Mieszkańców Fordonu zachęcamy do wspierania drużyny, która  z dumą reprezentować będzie  Bydgoskich Fordoniaków, jak to określili zawodnicy. 

 (hh)

 

Zdjęcia Kamil Kałużny 

                              

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Przeczytaj również

Close
Back to top button
Close