Z życia Fordonu

Ferie w Myślęcinku

LPKiW w Myślęcinku przedstawia propozycje na zbliżające się ferie zimowe.

 

Ogród botaniczny zaprasza dzieci i dorosłych na zimowe zwiedzanie z przewodnikiem. W dniach: 17-19 lutego oraz 24-26 lutego, w godz. 11.00-13.30 odbędą się spotkania, podczas których uczestnicy dowiedzą się m.in.: jakie prace prowadzone były przed zimą, by przygotować ogród na przymrozki, jakie gatunki zimą budzą się do życia, a także jak wyglądają pozostawiane na śniegu ślady zwierząt (jeśli tylko będzie śnieg). Chętni proszeni są o zapisy pod nr tel. 883 319 228, do godziny 14.00 dnia poprzedzającego zwiedzanie.

 

Stok narciarski – dla dzieci i młodzieży do 16. roku życia dostępne będą karnety dziesięcioprzejazdowe, do wykorzystania w dni powszednie ferii, w godzinach 10.00-13.00.

 

Zaginiony świat – otwarty w dni powszednie, w godz. 11.00-15.00, bilety w cenie 5 zł.

 

Ogród zoologiczny zaprasza grupy zorganizowane na zajęcia pn. „Spotkanie ze zwierzętami”. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się ciekawostek o zwierzętach, a także dotknąć poroży sarny, daniela, jelenia i łosia oraz spotkać się z pytonem i agamą. Po zajęciach pełnych zagadek zoologicznych, uczestnicy będą mogli samodzielnie zwiedzić zoo oraz budynek Akwarium Terrarium. Przy sprzyjającej pogodzie będzie rozpalane ognisko, przy którym będzie można upiec przyniesione przez siebie kiełbaski (aby wziąć udział w zajęciach należy zarezerwować termin, dzwoniąc od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00, pod numer tel. 52 328 00 08 lub 52 328 00 09 wew. 52).

 

Dla posiadaczy legitymacji szkolnej obowiązywał będzie specjalny pakiet zimowy! Przez całe ferie (w dni powszednie), w godzinach funkcjonowania zoo i lodowiska, za wizytę w zoo, Akwarium Terrarium, wejście na taflę lodowiska i herbatę uczniowie zapłacą 8 zł! Specjalny bilet dokupienia w kasie zoo oraz lodowiska.

 

LPKiW w Myślęcinku organizuje również półkonie (pisaliśmy o tym TUTAJ).

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Przeczytaj również

Close
Back to top button
Close