Z życia Fordonu

Dzisiaj zawisł szyld IKEA

W dniu dzisiejszym, klika minut przed godziną 9 można było dostrzec dźwig, który umieszczał szyld nowo budowanego sklepu IKEA w Bydgoszczy. Szyld jest widoczny z dużej odległości i z pewnością będzie zachęcał klientów do zapoznania się z zawartością sklepowych półek.

Tak jak informowaliśmy wcześniej prace idą zgodnie z planem. Sklep w Bydgoszczy wg oficjalnych informacji otworzy się w drugiej połowie roku. Jednak pojawiła się również nieoficjalna data 5 sierpnia godz 10:00. Który termin jest prawdziwy dowiemy się niebawem.

Tymczasem kończy się montaż regałów magazynowych. Rozpoczęto rónież instalowanie konstrukcji sali sprzedaży dużych mebli, zwanej showroom’em.  Showroom to miejsce z gotowymi aranżacjami zaprojektowanymi przez wykwalifikowanych dekoratorów wnętrz z zespołu IKEA. Przestrzeń wielkiej hali zostaje zagospodarowywana i nabiera kształtów za sprawą ścianek działowych. Powstanie tam między innymi tzw. market hall, czyli część sklepu, gdzie znajdzie się mały asortyment, bogaty w różnorodne wzory i kolory, np.: kubki, ręczniki czy zasłony. Większe towary, takie jak meble znajdą się w części samoobsługowej, która jest ważnym elementem konceptu IKEA, opierającego się na idei oferowania szerokiego asortymentu artykułów wyposażenia domu, dostępnych dla wszystkich ludzi i wszystkich mieszkań. Troska o to, by codzienne, domowe życie wielu ludzi stawało się jeszcze lepsze widać już na poziomie showroom’u, gdzie każdy produkt jest czytelnie opisany i posiada dokładną lokalizację, dzięki czemu łatwo można go odnaleźć w magazynie. Artykuły w dziale samoobsługowym zapakowane są zaś w wygodne w transporcie, płaskie paczki.

 

 

 

 

 

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Back to top button
Close