Dzieci i rodzina

Długi weekend majowy w Myślęcinku

Nie masz pomysłu jak spędzić majówkę? LPKiW w Myślęcinku przygotował wiele atrakcji.

1 maja nastąpi XXI Bydgoskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego, czyli m.in. parada motocykli i piknik (więcej pisaliśmy o tym TUTAJ).

W zoo odbędzie się pokaz strzyżenia owiec. Prezentacja rozpocznie się w sobotę, 4 maja o godz. 11.00. Przez cały długi majowy weekend zoo czynne będzie w godz. 10.00-19.00. Cena biletu 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy). Ponadto w zoo do 15 maja czynna będzie niezwykła wystawa pn.„Fotografia Dzikiej Przyrody”. Wystawa składa się z 60 plansz (fotografie z opisami) udostępnionych przez Agencję Zegart Jerzy Zegarliński z Bydgoszczy. Ekspozycja stanowi wyselekcjonowany zestaw najlepszych zdjęć z ostatnich 15 edycji wystaw prestiżowego ekologicznego konkursu fotograficznego.

Park Rozrywki z wszystkimi atrakcjami czynny będzie w godz. 11.00-19.00. Cennik biletów wstępu i poszczególnych urządzeń znajduje się na stronie www.myslecinek.pl w zakładce Park Rozrywki.

Działać będzie także wakepark (początek sezonu 28-29 kwietnia), w godz. 10.00-20.00. To zainstalowany na brzegu myślęcińskiego stawu wyciąg, dzięki któremu za pomocą przypiętej do stóp specjalnej deski można wykonywać niesamowite ewolucje. Szczegóły na profilu facebook.com/wakeparkbydgoszcz/

Czynny będzie również ogród botaniczny, otwarty w godz. 9.00-22.00. Wstęp bezpłatny.

Pojazd kołowy stylizowany na ciuchcię kursować zacznie od 3 maja. Kolejka kursuje tylko w weekendy i dni świąteczne w godz. 11.00-18.00.

W czasie majówki działać będą również wszystkie punkty gastronomiczne na terenie parku.

Komentarze

komentarze

Tagi

Ostatnie artykuły

Back to top button
Close