Z życia Fordonu

Diler z Fordonu zatrzymany

Mieszkaniec Fordonu został zatrzymany przez policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej bydgoskiej komendy. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz ich udzielania. W jego mieszkaniu znaleziono marihuanę, z której można by było zrobić blisko 160 porcji narkotyków. Sąd podjął decyzję o aresztowaniu go na miesiąc.

Wcześniej kryminalni z bydgoskiego wydziału narkotykowego ustalili, że na terenie Fordonu mogą być rozprowadzane narkotyki. Trop doprowadził ich do jednego z mieszkańców osiedla.

W godzinach rannych w piątek (22.02.2019) pojechali pod wytypowany adres i dokonali zatrzymania. Około godziny 10:00 zauważyli podejrzewanego wychodzącego z klatki schodowej bloku. Funkcjonariusze po ustaleniu tożsamości poszli z nim do jego mieszkania.

W trakcie przeszukania pomieszczeń, kryminalni zabezpieczyli około 160 g marihuany, brunatną substancję plastyczną, wagę elektroniczną, puste „dilerówki” oraz blisko 30 tysięcy złotych. 23-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.

Materiały policji

Śledczy z Fordonu na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a także ich udzielania.

Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy w sobotę (23.02.2019) aresztował 23-latka na miesiąc.

Materiały policji
Materiały policji

Grozi mu za to kara pozbawienia wolności do lat 10.

Informacja podana przez kom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Back to top button
Close