Dzieci i rodzina

Bydgoskie półkolonie

Wakacje w mieście za darmo? W tym roku to możliwe. Miasto organizuje wypoczynek letni dla uczniów, którzy wakacje będą spędzać w Bydgoszczy.

Półkolonie odbywać się będą aż w 37 placówkach oświatowych, w tym oczywiście w Fordonie. Z oferty będzie mogło skorzystać ok. 4 800 uczniów szkół podstawowych (do 13 roku życia), w godz. 8.00-15.00.

Półkolonie odbędą się w ramach tygodniowych turnusów, czyli od poniedziałku do piątku – przez 9 tygodni. Jedno dziecko będzie mogło skorzystać maksymalnie z dwóch turnusów.

Program przewiduje m.in.: zajęcia integracyjne na świeżym powietrzu, zajęcia sportowe w salach, na basenach i boiskach, a także w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku itp.

UWAGA – warunkiem uczestnictwa w półkoloniach jest posiadanie legitymacji szkolnej, pobranie karty uczestnika i posiadanie Bydgoskiej Karty Miejskiej. Udział w półkoloniach jest bezpłatny, z wyjątkiem opłaty za posiłki – 60 zł (z tej opłaty zwolnieni są rodzice i opiekunowi dziecka, którzy są upoważnieni do bezpłatnego korzystania z posiłków w szkole).

Szczegóły akcji, terminy i miejsca turnusów oraz karty uczestnika dostępne są TUTAJ.

Komentarze

komentarze

Tagi

Ostatnie artykuły

Przeczytaj również

Close
Back to top button
Close