Z życia Fordonu

Bezpłatne warsztaty fotograficzne dla kobiet

Galeria Pomorska zaprasza wszystkie panie w najbliższą sobotę (26 lipca) na bezpłatne warsztaty fotograficzne.

 

Warsztaty „Kobieta w Galerii Fotografii” poprowadzi fotograf Katarzyna Gębarowska – twórczyni bydgoskiej FARBIARNI – artystycznej przestrzeni dla fotografów, w której znaleźć można studio fotograficzne, galerię, kawiarnię wernisażową, miejsce warsztatowe i wydawnictwo.

 

Specjalnie dla uczestniczek warsztatów powstanie ministudio fotograficzne, w którym będzie można poznać fotograficzne ABC.

 

Poza tym w programie warsztatów przewidziano:

  • kobieta przed i za obiektywem
  • czy kobiety fotografują inaczej?
  • wybitne kobiety w historii fotografii
  • gdy dzieci stają przed obiektywem matek
  • portret kobiety w świetle zastanym
  • granice fotoretuszu

 

To będzie ciekawe i pasjonujące spotkanie – mówi Izabella Knitter-Chmara, Marketing Manager Galerii Pomorskiej. Jeśli interesujesz się fotografią, lubisz robić zdjęcia lub jesteś amatorką, która chciałaby poznać ABC fotografii – te warsztaty są właśnie dla Ciebie! – dodaje.

 

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz konkursowy, który znajduje się TUTAJ. Spośród uczestniczek, które w najciekawszy sposób napiszą co lubią fotografować i dlaczego, wybranych zostanie 20 kobiet, które zostaną zaproszone na bezpłatne warsztaty. Panie otrzymają również od Galerii Pomorskiej miłe upominki, m.in.: bilety do kina Helios oraz galery, czyli specjalne pieniądze, którymi można płacić za zakupy w Galerii Pomorskiej.

 

Fot. Galeria Pomorska (nadesłane)

Komentarze

komentarze

Ostatnie artykuły

Back to top button
Close